Rehabilitatsioonikeskus 

AARIAL

Rehabilitatsioonikeskus AARIAL

Tere tulemast!

Rehabilitatsiooniteenused on üheks põhistrateegiaks, et saavutada tervishoiu püsiva arendamise valdkonna eesmärk — "tervisliku eluviisi tagamine ja heaolule kaasaaitamine kõigi jaoks igas eas". Keskus osutab teenuseid inimestele, kes puutuvad kokku või võivad kokku puutuda funktsionaalsete piirangutega

Rehabilitatsiooniteenused on üheks põhistrateegiaks, et saavutada tervishoiu püsiva arendamise valdkonna eesmärk — "tervisliku eluviisi tagamine ja heaolule kaasaaitamine kõigi jaoks igas eas". Keskus osutab teenuseid inimestele, kes puutuvad kokku või võivad kokku puutuda funktsionaalsete piirangutega igapäevategevustes vananemise või terviseprobleemide tõttu, sh kroonilised haigused või häired, füüsilised või psüühilised traumad. Meie keskuses töötavad Teiega kõrgeima kvalifikatsiooniga spetsialistid, kellel on suur kogemus teenuste osutamise valdkonnas.

Kontakt

+372 58 227 527
+372 53 047 060

+372 58 227 527 +372 53 047 060

Helista meile!

info@aarial.ee

info@aarial.ee

Asukoht

L.Koidula tn, 19d, Narva-Jõesuu (Noorus Spa)
ja Tallinna maantee 9, Narva

L.Koidula tn, 19d, Narva-Jõesuu (Noorus Spa)

ja Tallinna maantee 9, Narva

igapäevategevustes vananemise või terviseprobleemide tõttu, sh kroonilised haigused või häired, füüsilised või psüühilised traumad. Meie keskuses töötavad Teiega kõrgeima kvalifikatsiooniga spetsialistid, kellel on suur kogemus teenuste osutamise valdkonnas.

Meil on alati rõõm Teid näha!

Rehabilitatsiooni meeskond
Meie meeskonnas on kogenud psühholoogid, füsioterapeudid, logopeedid, loovterapeudid, konsultandid, arstid, õed.
Signature
Austus & Kaastunne

Teenused